Kurumsal

Kurumsal

2015 yılında faaliyete geçen firmamız, ofis mobilyası, ofis koltukları, oturma grupları, makam ve personel sistemleri alanlarında üretim ve satışı üzerine toptan ve perakende olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız, gerek kurumsal gelişme ivmesi ile gerekse üretim ve satış hacmi itibari ile Ankara’da ve Türkiye’nin birçok şehrinde bayi ağını oluşturarak, ofis mobilyası sektörüne yön veren firmalardan biri olmuştur. Geldiğimiz aşamada 40’ın üzerinde bayisi ile hizmet vermektedir.

Ofis mobilyasında modern ve özgün bir marka yaratmayı hedefleyen firmamız, uzun süren tasarım çalışmaları sonucunda; kalite, estetik ve işlevselliği tek bir konsept çerçevesinde bütünleştirdiği ürünlerini Dies Ofis markası ile pazara sunmuştur. Ofis mobilyasındaki küresel trendlere paralel olarak ürün gamı sürekli genişleyen firmamız, kısa zamanda tasarımcı, mimar ve iş çevrelerinin ilk tercihleri arasına yerleşti. Yurt içi ve yurtdışında uluslararası ölçekli pek çok projeye bayiler aracılığıyla imza atarak bulunduğu sektörlere önderlik eden yüzlerce firmanın kurumsal kimliklerini tamamlamak için seçtiği marka oldu.

Firmamızın amacı; müşterinin mekânsal ihtiyaçlarına ve zevklerine yönelik fonksiyonel ve dönüşebilen çözümler sunarak, kullanıcının ihtiyaçlarına en uygun ürünleri önererek projelendirmek ve ekonomik şartlara uyum sağlayacak şekilde tecrübe, kalite ve estetikten ödün vermeden mekânlar sunmaktır.

Dies Ofis, günümüzün tasarım ilkeleriyle bütünleşen yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detaylarıyla projelerinde kullanarak, daima çalışan ve genç kalan tasarımlar üretir. Yaratan, paylaşan, tartışan ve üreten, donanımlı kadrosuyla hayatınızda farklılık yaratır.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Merkez
Adres: Demirhendek Cad. No:18/A Siteler Altındağ/ANKARA
Tel : 0312 348 80 06 - 07
GSM 1 : 0532 394 45 89
GSM 3 : 0532 762 41 50
Şube
Adres: Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi No.:15/b Çukurambar/Çankaya
Tel : 0312 348 80 06 - 07
Copyright 2020 Dies Mobilya.Tüm Hakları Saklıdır Web Tasarım Teknobay